Osłabione włosy – czy suplementacja to dobre rozwiązanie? 

Każdy z nas marzy o pięknych, lśniących i przede wszystkim zdrowych włosach. Niestety, posiadanie włosów w dobrej kondycji nie jest możliwe bez odpowiedniej pielęgnacji czy suplementacji. Głównym powodem osłabienia włosów oraz ich nadmiernego wypadania jest przede wszystkim dieta uboga w witaminy oraz minerały. Czy suplementacja to dobry sposób na wzmocnienie naszych włosów? Co powinno znaleźć się w składzie suplementów diety? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w poniższym tekście! 

Suplementy diety – co to takiego? 

Suplementy diety to produkty, które odpowiadają za uzupełnienie codziennej diety. Suplementy to również produkty ogólnodostępne, które stosowane według określonych przez producenta zaleceń, są bezpiecznym sposobem na wzmocnienie organizmu. 

I choć odpowiednia pielęgnacja włosów to podstawa do osiągnięcia włosowego sukcesu, to istnieją jednak przypadki, kiedy szampony, odżywki, wcierki czy maski to za mało. Wtedy warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości suplementy diety, które wzmocnią nasz organizm od wewnątrz, a efekty widoczne będą nie tylko na naszych włosach, ale również skórze czy paznokciach. 

Kerabione Booster – zadbaj o swój organizm z preparatem wysokiej jakości!

Kerabione Booster to suplement diety, który nie tylko wzmacnia i regeneruje włosy, ale również hamuje ich wypadanie. Preparat ten jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy na co dzień borykają się problemami takimi jak łysienie plackowate, łysienie na skutek zaburzeń hormonalnych oraz dodatkowe wsparcie organizmu po przeszczepie włosów. Kerabione Booster jest suplementem w postaci kapsułek, który  dostępny jest bez recepty, a jedno opakowanie wystarcza na czas dwumiesięcznej kuracji. W składzie Kerabione Booster możemy znaleźć substancje takie jak:

  • Kwasy omega-3,
  • Witamina A,
  • Witamina E,
  • Olej z nasion wiesiołka dwuletniego,
  • Wyciąg z owoców palmy sabałowej,
  • Miedź. 

Wyżej wymienione składniki charakteryzują się przede wszystkim działaniem wspomagającym prawidłowy wzrost włosów, ochronnym, regenerującym oraz hamującym wypadanie włosów. 

Zapraszamy do sklepu: https://sklep.centrumzdrowegowlosa.pl/